$383,000 Sold Apr 30, 2026
4 Royal Ct, Stillwater, NY 12170
- 4 Beds
- 2 Baths
- 960 Sq Ft
- Built 1983
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $399/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $348,273
Last Listing Agent Angela Cugini-Girard eXp Realty
4 Royal Ct, Stillwater, NY 12170