$330,000 Last List Price Sold Mar 30, 2026
74 County Road 454, Stockdale, TX 78160
- Land
- 19.93 Acres
- $16,562 per Acre
Last Sold Summary
- 90 Days On Market
Current Estimated Value $322,892
Last Listing Agent Charlin Akin C Akin 4 Realty LLC
74 County Road 454, Stockdale, TX 78160