$230,000
- Land
- 2.54 Acres
- $90,551 per Acre
1141 White Birch Dr, Huxley, IA 50124
1141 White Birch Dr, Huxley, IA 50124$230,000
1141 White Birch Dr, Huxley, IA 50124
1141 White Birch Dr, Huxley, IA 50124$270,000
33845 Oakridge Blvd, Maxwell, IA 50161
33845 Oakridge Blvd, Maxwell, IA 50161$325,000
Lot 6 I-35 Business Park Sd, Story City, IA 50248
Lot 6 I-35 Business Park Sd, Story City, IA 50248$285,000
103 Anthem Dr, Huxley, IA 50124
103 Anthem Dr, Huxley, IA 50124$1,890,000
265 W Riverside Rd, Ames, IA 50010
Heather Schmidt RE/MAX Precision
$224,900
484 Monarch Hwy, Polk City, IA 50226
484 Monarch Hwy, Polk City, IA 50226$294,500
71477 340th St, Collins, IA 50055
71477 340th St, Collins, IA 50055Showing Results 41 - 47, Page 2 of 2