$159,900
- Land
- 2.25 Acres
- $71,067 per Acre
Lot 12-2 Rochester Hill Rd, Rochester, NH 03867
Lot 12-2 Rochester Hill Rd, Rochester, NH 03867$159,900
Lot 12-2 Rochester Hill Rd, Rochester, NH 03867
Lot 12-2 Rochester Hill Rd, Rochester, NH 03867$150,000
52 Crosswind Ln, Rochester, NH 03867
Joe Viselli Prestige Homes Real Estate, LLC
$169,900
91 Crystal Springs Way, Somersworth, NH 03878
Janice Melanson JM House and Home Realty
$130,000
21 Eisenhower Dr, Rochester, NH 03867
21 Eisenhower Dr, Rochester, NH 03867$141,000
107 Sherwood Glen, Somersworth, NH 03878
Dennis Gallagher RE/MAX Home Connection
$140,000
151 Chocorua Way, Rochester, NH 03867
Mark Zoeller KW Coastal and Lakes & Mountains Realty/Rochester
$199,000
TBD Second Crown Point Rd, Strafford, NH 03884
TBD Second Crown Point Rd, Strafford, NH 03884$149,900
231 Valley Rd, New Durham, NH 03855
231 Valley Rd, New Durham, NH 03855$182,000
57 Riverview Dr, Rochester, NH 03867
John White Duston Leddy Real Estate
$189,000
27 Castle Rock Rd, Barrington, NH 03825
27 Castle Rock Rd, Barrington, NH 03825Showing Results 41 - 50, Page 2 of 2