$350,000 Sold Aug 05, 2025
36 W Green Meadows Blvd, Streamwood, IL 60107
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,684 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- 8% Above List Price
- $208/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $357,333
Last Listing Agent Sandra Anchor RE/MAX Plaza
36 W Green Meadows Blvd, Streamwood, IL 60107