$55,000 Sold Feb 25, 2026
904 E Bridge St, Streator, IL 61364
- 2 Beds
- 1 Bath
- 918 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 15% Below List Price
- $60/SF
- 95 Days On Market
Current Estimated Value $59,733
Last Listing Agent Patrick Chismarick Chismarick Realty, LLC
904 E Bridge St, Streator, IL 61364