$537,674
166 SE Birch Terrace, Stuart, FL 34997
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,057 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $261/SF
- 40 Days On Market
Current Estimated Value $530,146
K. Hovnanian Homes Salerno Reserve - Townhomes
166 SE Birch Terrace, Stuart, FL 34997