$99,900
- Land
- 9 Acres
- $11,100 per Acre
TBD Morrell Creek Rd, Bluff City, TN 37618
TBD Morrell Creek Rd, Bluff City, TN 37618$99,900
TBD Morrell Creek Rd, Bluff City, TN 37618
TBD Morrell Creek Rd, Bluff City, TN 37618$99,000
150 Allison Rd, Piney Flats, TN 37686
150 Allison Rd, Piney Flats, TN 37686$10,000
410 Crystal View St, Kingsport, TN 37660
410 Crystal View St, Kingsport, TN 37660$26,900
146 Cloudland Dr, Bristol, TN 37620
146 Cloudland Dr, Bristol, TN 37620$70,000
000 Lone Star Rd, Kingsport, TN 37660
000 Lone Star Rd, Kingsport, TN 37660$30,000
TBD Kings Bay Dr, Kingsport, TN 37660
TBD Kings Bay Dr, Kingsport, TN 37660$49,900
Tbd Hidden Valley Rd, Bristol, TN 37620
Tbd Hidden Valley Rd, Bristol, TN 37620$95,000
Tbd Highway 11w, Kingsport, TN 37660
Tbd Highway 11w, Kingsport, TN 37660$25,000
Lot 16 Easley Dr, Kingsport, TN 37664
Lot 16 Easley Dr, Kingsport, TN 37664$99,500
Tbd Allison Timbers Rd, Piney Flats, TN 37686
Tbd Allison Timbers Rd, Piney Flats, TN 37686$65,000
Lot 3 Lockport Cir, Kingsport, TN 37664
Lot 3 Lockport Cir, Kingsport, TN 37664$75,000
Lot 5 Rock Springs Rd, Kingsport, TN 37664
Lot 5 Rock Springs Rd, Kingsport, TN 37664$19,950
2046 Lowell Dr, Kingsport, TN 37660
2046 Lowell Dr, Kingsport, TN 37660$69,900
Tbd King College Rd, Bristol, TN 37620
Tbd King College Rd, Bristol, TN 37620$24,000
209 Polo Dr, Blountville, TN 37617
209 Polo Dr, Blountville, TN 37617$39,800
Tbd Suffolk St, Kingsport, TN 37660
Tbd Suffolk St, Kingsport, TN 37660$99,000
Tbd Allison Court Extension, Piney Flats, TN 37686