$474,500 Sold Nov 21, 2025
7004 Westfield Village Cir, Summerfield, NC 27358
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,376 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $200/SF
- 86 Days On Market
Current Estimated Value $484,132
Last Listing Agent Dan Hornfeck Howard Hanna Allen Tate - Greensboro