$454,900 Sold Feb 12, 2026
80 Potomac Ct, Prince Frederick, MD 20678
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,387 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $191/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $455,906
Last Listing Agent Kadie Gertz RE/MAX One
80 Potomac Ct, Prince Frederick, MD 20678