$55,000
- Land
- 2.4 Acres
- $22,917 per Acre
0 W Saint Joseph Hwy, Mulliken, MI 48861
0 W Saint Joseph Hwy, Mulliken, MI 48861Explore Similar Homes Within 2 Miles of 48890, MI
$55,000
0 W Saint Joseph Hwy, Mulliken, MI 48861
0 W Saint Joseph Hwy, Mulliken, MI 48861$211,000
1518 E Tupper Lake Rd, Lake Odessa, MI 48849
Kevin Wheeler 4th Right Realty