Est $245,414
2221 James St, Syracuse, NY 13206
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,768 Sq Ft
- Built 1930
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $130/SF
- 1 Day On Market
- Last Sold Price $229,000
- Oct 09, 2024
Last Listing Agent Joy Bush Listing by Howard Hanna