$190,000 Sold Feb 03, 2026
312 Philippine St, Taft, CA 93268
- 2 Beds
- 1 Bath
- 756 Sq Ft
- Built 1922
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $251/SF
- 26 Days On Market
Current Estimated Value $184,329
Last Listing Agent MICHELLE KUNZE Edna T. Dubon, Broker
312 Philippine St, Taft, CA 93268