$268,000 Sold Jun 27, 2025
1824 Mill Run Cir, Tampa, FL 33613
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,330 Sq Ft
- Built 1983
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $202/SF
- 57 Days On Market
Current Estimated Value $261,056
Last Listing Agent LaShunda Mangum LPT REALTY, LLC
1824 Mill Run Cir, Tampa, FL 33613