$225,000
- Land
- 2.17 Acres
- $103,687 per Acre
TBD Shana Madre Rd, Arroyo Seco, NM 87514
TBD Shana Madre Rd, Arroyo Seco, NM 87514$225,000
TBD Shana Madre Rd, Arroyo Seco, NM 87514
TBD Shana Madre Rd, Arroyo Seco, NM 87514$3,400,000
Unlisted Address
Samantha Garcia CENTURY 21 Camco Realty
$79,500
Lot K Calle Serena, Taos, NM 87571
Lot K Calle Serena, Taos, NM 87571$217,000
Lot 8D Gold Hill Ct, Red River, NM 87558
Lot 8D Gold Hill Ct, Red River, NM 87558$250,000
2318 Old Red River Rd Unit B, Questa, NM 87556
Gary Hillman Coldwell Banker Mountain Properties
$950,000
22 Straight Cat Trail, Taos, NM 87571
Rudy Abeyta Abeyta Realty
$1,045,000
1807 and 1805 Paseo Del Pueblo Sur, Ranchos de Taos, NM 87557
1807 and 1805 Paseo Del Pueblo Sur, Ranchos de Taos, NM 87557$95,000
0 Tres Lomas Rd, Arroyo Hondo, NM 87529
0 Tres Lomas Rd, Arroyo Hondo, NM 87529$570,000
00 Morgan and Roy Roads, Taos, NM 87571
00 Morgan and Roy Roads, Taos, NM 87571$49,000
212 Avenida de Veronica, El Prado, NM 87529
212 Avenida de Veronica, El Prado, NM 87529$175,000
Tract 12 Trementina Rd, Arroyo Hondo, NM 87529
Tract 12 Trementina Rd, Arroyo Hondo, NM 87529$927,500
1127 Calle Del Oso, Taos, NM 87571
Jolie Jones Jones West
$860,000
325 Spruce Ln Unit B, Taos, NM 87571
Rudy Abeyta Abeyta Realty
$1,095,000
347 Los Cordovas Rd, Ranchos de Taos, NM 87557
Trujillo-Maes Real Estate Group Berkshire Hathaway HomeServices Taos Real Estate
$100,000
TBD Gallina Canyon Rd, Valdez, NM 87571
TBD Gallina Canyon Rd, Valdez, NM 87571$1,400,000
402 Este Es Place, Taos, NM 87571