$205,000 Sold Jul 31, 2025
141 Printer Ln, Tappahannock, VA 22560
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,600 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- 28% Below List Price
- $128/SF
- 88 Days On Market
Last Listing Agent Barbara Reilly Realty One Group Key Properties
141 Printer Ln, Tappahannock, VA 22560