$45,000
- Land
- 5.16 Acres
- $8,721 per Acre
TBD County Road 2132, Tatum, TX 75691
TBD County Road 2132, Tatum, TX 75691$45,000
TBD County Road 2132, Tatum, TX 75691
TBD County Road 2132, Tatum, TX 75691$779,000
174 County Road 2160 D, Tatum, TX 75691
Janti Patel Ramsey Realty Group
$60,000
TBD LOT 18 County Road 2204d, Tatum, TX 75691
TBD LOT 18 County Road 2204d, Tatum, TX 75691$60,000
TBD Lot 19 County Road 2204d, Tatum, TX 75691
TBD Lot 19 County Road 2204d, Tatum, TX 75691$175,000
845 N Hill St, Tatum, TX 75691
AMBER WILKS Real Broker, LLC
$679,000
115 Cr 2160d, Tatum, TX 75691
Chrissy Anthony Ember Realty
$255,000
16805 Farm To Market 1797 Unit 16809 FM 1797, Tatum, TX 75691
Regina Echols Real Estate Marketing
$399,999
450 W Johnson St, Tatum, TX 75691
TANYA KETCHUM BOLD Real Estate Group
$357,420
135 Cr 2204, Tatum, TX 75691
Meredith Roel Keller Williams Realty-Tyler
$895,000
225 Clements Cir, Tatum, TX 75691
Patty Taylor Kristi Martin Realty
$575,000
170 County Road 2160d, Tatum, TX 75691
Jeff Ramsey Ramsey Realty Group - Longview
$430,000
324 County Road 2204d, Tatum, TX 75691
ASHLEY SALGADO East Texas Preferred Properties, LLC - Kilgore
$159,900
135 Mullins St, Tatum, TX 75691
$79,400
Tbd Fm 3231, Tatum, TX 75691
Tbd Fm 3231, Tatum, TX 75691$74,500
19565 County Road 2187, Tatum, TX 75691
Tina Holland JR Realty
$182,500
16805 Farm To Market 1797, Tatum, TX 75691
Regina Echols Real Estate Marketing
$83,000
16809 Fm 1797 E, Tatum, TX 75691
Regina Echols Real Estate Marketing