$150,000
13753 Mcguire St, Taylor, MI 48180
- 3 Beds
- 1 Bath
- 864 Sq Ft
- Built 1967
Last Sold Summary
- 16% Below List Price
- $174/SF
- 245 Days On Market
Current Estimated Value $151,109
Last Listing Agent James Lucas Vantage Realty Group, LLC
13753 Mcguire St, Taylor, MI 48180