$235,000 Last List Price
7223 SW 23rd Terrace, Topeka, KS 66614
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,656 Sq Ft
Last Sold Summary
- $142/SF
- 61 Days On Market
Current Estimated Value $248,074
Last Listing Agent Patrick Habiger KW One Legacy Partners, LLC
7223 SW 23rd Terrace, Topeka, KS 66614