$399,000
- Land
- 10.26 Acres
- $38,890 per Acre
166 Norwood Ln, Elgin, TX 78621
166 Norwood Ln, Elgin, TX 78621$399,000
166 Norwood Ln, Elgin, TX 78621
166 Norwood Ln, Elgin, TX 78621$595,000
TBD Farm To Market 1155 E, Washington, TX 77880
TBD Farm To Market 1155 E, Washington, TX 77880$2,999,000
1043 Twin River, Canyon Lake, TX 78133
Katherine Detmer
Phyllis Browning Company
(830) 415-0072
$299,000
1339 S Flores St Unit 105, San Antonio, TX 78204
Patty Monteza
Keller Williams City-View
(210) 934-7054
$589,000
500 Qualia Dr, Del Rio, TX 78840
Samuel Mireles
eXp Realty, LLC
(830) 355-6233
$999,999
225 Madison, San Antonio, TX 78204
Danny Charbel
Keller Williams City-View
(210) 864-5330
$1,100,000
309 E Phillips St, Conroe, TX 77301
309 E Phillips St, Conroe, TX 77301$565,000
905 Tucker St, McKinney, TX 75069
Lisa Lee
Lisa Lee Real Estate
(469) 904-0349
$300,000
1703 Lamar St, Mineral Wells, TX 76067
Ronnie Warren
CENTURY 21 Judge Fite Company
(940) 716-3558
$280,000
1501 S Flores St, San Antonio, TX 78204
1501 S Flores St, San Antonio, TX 78204$320,000
145 Plantain Dr, Hutto, TX 78634
Ross Speed
Compass RE Texas, LLC
(512) 361-4246
$149,500
381 County Rd, Jefferson, TX 75657
Karen McEntire
Mayben Realty, LLC
(430) 259-6410
$95,000
736 E Riverside Dr, Bastrop, TX 78602
736 E Riverside Dr, Bastrop, TX 78602$40,000
2911 Schadt St, Fort Worth, TX 76106
2911 Schadt St, Fort Worth, TX 76106$1,750,000
TBD Tract 1&2 Fm 1155 E, Washington, TX 77880
TBD Tract 1&2 Fm 1155 E, Washington, TX 77880$228,000
5618 Brazos Lakes Dr, Brazos Lakes, TX 77469