$319,900
- Land
- 4.33 Acres
- $73,880 per Acre
TBD Fm 997, Daingerfield, TX 75638
TBD Fm 997, Daingerfield, TX 75638$319,900
TBD Fm 997, Daingerfield, TX 75638
TBD Fm 997, Daingerfield, TX 75638$639,000
TBD B Woodland Hills Dr, Granite Shoals, TX 78654
TBD B Woodland Hills Dr, Granite Shoals, TX 78654$139,000
331 Ridge Point, Spring Branch, TX 78070
331 Ridge Point, Spring Branch, TX 78070$310,000
Lot 34 Areca Ct, Granite Shoals, TX 78654
Lot 34 Areca Ct, Granite Shoals, TX 78654$359,900
100 Tangle Dr, Tool, TX 75143
Edward Mcclintick Joseph Walter Realty, LLC
$439,000
43 Arcos Gardens, Laguna Vista, TX 78578
Olga Vega Carter SPI Realty
$830,000
253 Caro Dr, West Tawakoni, TX 75474
Justin Scrivner The Property Shop
$299,000
681 Private Road 6050, Crockett, TX 75835
Audra Ainsworth eXp Realty LLC
$195,000
128 Lakeside Dr, Lake Brownwood, TX 76801
128 Lakeside Dr, Lake Brownwood, TX 76801$416,500
121 Park St, Brownwood, TX 76801
Vann Stanford Coldwell Banker - Mark Campbell & Assc
$1,100,000
8130 Joy Rd, Leander, TX 78641
David Robinson Advantage Austin Properties
$1,399,777
194 Old Howard Rd, Waxahachie, TX 75165
Krissy Mireles eXp Realty - Krissy Mireles Team
$389,000
983 Triple Creek Loop, Livingston, TX 77351
Brandon Jaehne General Property & Services
$469,000
Lot 55 Pack Saddle Dr, Harper, TX 78631
Lot 55 Pack Saddle Dr, Harper, TX 78631$18,900
Lot 3 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521
Lot 3 Edgewater Beach Club, Haskell, TX 79521$195,000
1211 Bert Ln, Little Elm, TX 75068
1211 Bert Ln, Little Elm, TX 75068$995,000