$75,000
- Land
- 4.5 Acres
- $16,667 per Acre
0 Cangiano Dr, Lexington, NY 12468
0 Cangiano Dr, Lexington, NY 12468$75,000
0 Cangiano Dr, Lexington, NY 12468
0 Cangiano Dr, Lexington, NY 12468$515,000
183 Mill Rd, Olivebridge, NY 12461
Michael Bussa K. Fortuna Realty, Inc.
$389,900
106 Park Dr, Parksville, NY 12768
Carol Malek Malek Properties
$775,000
31 Pond Park Rd, Woodstock, NY 12498
Frank Lumia Frank Lumia Real Estate Plus
$687,000
15 Deans Rd, Napanoch, NY 12458
Sean Walker Keller Williams Realty
$849,000
1 Stone Ridge Ct, Woodstock, NY 12498
Susanna Scott-Mitchell Compass Greater NY, LLC
$135,000
0 Lot Cross Patch Rd, Woodstock, NY 12495
0 Lot Cross Patch Rd, Woodstock, NY 12495$4,900,000
125 Valley View Way, Lake Hill, NY 12448
Heidi Rothe Grist Mill Real Estate
$250,000
4 County Road 23c, Lexington, NY 12452
4 County Road 23c, Lexington, NY 12452$559,000
1029 Spring Brook Estates Rd, Roscoe, NY 12776
Philip Eggleton Eagle River Realty LLC
$1,299,000
44 Bristol Hill Rd, Glenford, NY 12433
Karen Gilbane Corcoran Country Living
$295,000
1895 Horse Brook Rd, Roscoe, NY 12776
Philip Eggleton Eagle River Realty LLC
$1,300,000
1775 Horse Brook Rd, Roscoe, NY 12776
Philip Eggleton Eagle River Realty LLC
$1,950,000
15 Stonewall Ln, Windham, NY 12496
John Oliveira Douglas Elliman Real Estate
$75,000
TBD N Lake Rd, Haines Falls, NY 12436
TBD N Lake Rd, Haines Falls, NY 12436$109,000
1934 Morton Hill Rd, Roscoe, NY 12776
Philip Eggleton Eagle River Realty LLC
$679,000
68 Garfield Rd, Phoenicia, NY 12464
Alfred Peavy Ruth Gale Realty