$739,840
208 Cora Bergen Blvd, Hopewell Township, NJ 08560
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,382 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $311/SF
- 21 Days On Market
Current Estimated Value $732,284
Lennar Hopewell Parc - The Thompson Collection
208 Cora Bergen Blvd, Hopewell Township, NJ 08560