$6,730,020
- Land
- 10 Acres
- $673,002 per Acre
16839 Grant Rd, Cypress, TX 77429
16839 Grant Rd, Cypress, TX 77429$6,730,020
16839 Grant Rd, Cypress, TX 77429
16839 Grant Rd, Cypress, TX 77429$456,500
22019 Robins Rd, Hockley, TX 77447
Brian Brockman Bang Realty
$376,000
12843 Sherlock Acres Dr, Tomball, TX 77377
Michele Harmon RE/MAX Universal
$249,900
22206 Hawberry Blossom Ln, Tomball, TX 77377
Brian Simpson RE/MAX Elite Properties
$1,195,000
20531 Faye St, Tomball, TX 77377
ADRIANA GARCIA KELLER WILLIAMS LRGV
$417,990
Stratford Plan at Sorella - Signature Collection, Tomball, TX 77377
$412,990
Orlando Plan at Wood Leaf Reserve, Tomball, TX 77375
$2,500,000
18807 Mueschke Rd, Tomball, TX 77377
Salvador Aragon Hunt Commercial & Housing LLC
$454,900
18719 Sweet Basil Dr, Hockley, TX 77447
$715,000
20207 Liberty Run Dr, Cypress, TX 77433
Nathania Reid Pennington Reid Residential
$381,541
20914 Eagle Shores Dr, Tomball, TX 77377
Nicole Freer Beazer Homes
$423,990
15719 Telge Ridge Ln, Cypress, TX 77429
$437,900
15415 Greenford Glen Dr, Cypress, TX 77429
Amy Shelton LPT Realty, LLC
$265,000
20943 Twining Rose Ln, Tomball, TX 77377
Michele Harmon RE/MAX Universal
$432,546
21218 Pony Valley Ln, Tomball, TX 77377
Nicole Freer Beazer Homes
$325,000
19251 Midnight Glen Dr, Cypress, TX 77429
Holly Fanning Fanning Realty and Company LLC
$342,990
Teton Plan at Sorella - Landmark Collection, Tomball, TX 77377
$425,500
15723 Huddleston Dr, Cypress, TX 77429
John Gummadi Intero River Oaks Office
$320,000
14215 Cypress Valley Dr, Cypress, TX 77429