$565,000 Last List Price
19 Danby Place, Tomball, TX 77375
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,685 Sq Ft
- Built 2012
Last Sold Summary
- $210/SF
- 307 Days On Market
Current Estimated Value $546,623
Last Listing Agent Daniel Merlo Keller Williams Realty The Woodlands
19 Danby Place, Tomball, TX 77375