$335,000 Last List Price
25706 Boxwood Hedge Ln, Tomball, TX 77375
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,666 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- $126/SF
- 159 Days On Market
Current Estimated Value $333,875
Last Listing Agent Daniel Merlo Keller Williams Realty The Woodlands
25706 Boxwood Hedge Ln, Tomball, TX 77375