$26,900
- Land
- 1.19 Acres
- $22,605 per Acre
XXXX N 489th Ave Unit 2, Tonopah, AZ 85354
XXXX N 489th Ave Unit 2, Tonopah, AZ 85354$26,900
XXXX N 489th Ave Unit 2, Tonopah, AZ 85354
XXXX N 489th Ave Unit 2, Tonopah, AZ 85354$409,000
34208 W Chambers St, Tonopah, AZ 85354
Jonathan Luna eXp Realty
$79,900
82XX S 351st Ave, Tonopah, AZ 85354
82XX S 351st Ave, Tonopah, AZ 85354$640,000
1516 S 547th Ave, Tonopah, AZ 85354
Lori Soland West USA Realty
$280,000
2002 S 355th Ave, Tonopah, AZ 85354
2002 S 355th Ave, Tonopah, AZ 85354$349,380
53100 W Harmont Rd, Tonopah, AZ 85354
53100 W Harmont Rd, Tonopah, AZ 85354$75,000
35805 W Parkway Rd, Tonopah, AZ 85354
35805 W Parkway Rd, Tonopah, AZ 85354$95,000
0 W Steinway Dr Unit 64 6901236, Tonopah, AZ 85354
0 W Steinway Dr Unit 64 6901236, Tonopah, AZ 85354$99,900
0 Lot 35 S 365th Ave Unit 35, Tonopah, AZ 85354
0 Lot 35 S 365th Ave Unit 35, Tonopah, AZ 85354$120,000
383XX W Morning Glory St Unit Q, Tonopah, AZ 85354
383XX W Morning Glory St Unit Q, Tonopah, AZ 85354$85,000
xxx S 541st Ave, Tonopah, AZ 85354
xxx S 541st Ave, Tonopah, AZ 85354$65,000
37222 W Broadway Rd Unit 3, Tonopah, AZ 85354
37222 W Broadway Rd Unit 3, Tonopah, AZ 85354$399,900
34222 W Chambers St, Tonopah, AZ 85354
Jonathan Luna eXp Realty
$69,900
0 N 481st Ave Unit 93, Tonopah, AZ 85354
0 N 481st Ave Unit 93, Tonopah, AZ 85354$150,000
0 S 385th Ave Unit 123, Tonopah, AZ 85354
0 S 385th Ave Unit 123, Tonopah, AZ 85354$250,000
0 N Eagle Eye Rd Unit 6980854, Unincorporated County, AZ 85354
0 N Eagle Eye Rd Unit 6980854, Unincorporated County, AZ 85354$435,900