$397,111
- Land
- 36.1 Acres
- $11,000 per Acre
PARCEL 506-33-538 -- Unit 49, Tonopah, AZ 85354
PARCEL 506-33-538 -- Unit 49, Tonopah, AZ 85354$397,111
PARCEL 506-33-538 -- Unit 49, Tonopah, AZ 85354
PARCEL 506-33-538 -- Unit 49, Tonopah, AZ 85354$104,000
1 W Baseline Rd, Tonopah, AZ 85354
1 W Baseline Rd, Tonopah, AZ 85354$63,000
0 S 347th Ave Unit 6957953, Tonopah, AZ 85354
0 S 347th Ave Unit 6957953, Tonopah, AZ 85354$170,000
0 W Centennial Rd Unit '-' 6887484, Tonopah, AZ 85354
0 W Centennial Rd Unit '-' 6887484, Tonopah, AZ 85354$225,000
0 W Buckeye Rd Unit 6957537, Tonopah, AZ 85354
0 W Buckeye Rd Unit 6957537, Tonopah, AZ 85354$59,000
904 523rd Ave Unit 4, Tonopah, AZ 85354
904 523rd Ave Unit 4, Tonopah, AZ 85354$95,000
297x S 355th Ave, Tonopah, AZ 85354
297x S 355th Ave, Tonopah, AZ 85354$549,000
1084 S 369th Ave, Tonopah, AZ 85354
Paul Sweeney West USA Realty
$549,000
1150 S 369th Ave, Tonopah, AZ 85354
Paul Sweeney West USA Realty
$549,000
1081 S 369th Ave, Tonopah, AZ 85354
Paul Sweeney West USA Realty
$275,000
5200 S 360th Ave, Tonopah, AZ 85354
5200 S 360th Ave, Tonopah, AZ 85354$159,000
80XX S 339th Ave, Tonopah, AZ 85354
80XX S 339th Ave, Tonopah, AZ 85354$150,000
3705 N 327th Dr, Tonopah, AZ 85354
3705 N 327th Dr, Tonopah, AZ 85354$69,000
9797 S 349th Ave, Arlington, AZ 85322
9797 S 349th Ave, Arlington, AZ 85322$840,000
427 W Camelback Rd Unit 24, Tonopah, AZ 85354
427 W Camelback Rd Unit 24, Tonopah, AZ 85354$444,995
5415 S 360th Ave, Tonopah, AZ 85354
Rosario Murillo American Freedom Realty
$329,999