$17,000
- Land
- 3.06 Acres
- $5,556 per Acre
19 Mesa Dr, McIntosh, NM 87035
19 Mesa Dr, McIntosh, NM 87035$17,000
19 Mesa Dr, McIntosh, NM 87035
19 Mesa Dr, McIntosh, NM 87035$68,000
0 W Howell Rd Unit 1088025, Estancia, NM 87016
0 W Howell Rd Unit 1088025, Estancia, NM 87016$8,000
9 Loma Del Sol, Moriarty, NM 87035
9 Loma Del Sol, Moriarty, NM 87035$40,000
0 Garland Dr Unit 1037709, Moriarty, NM 87035
0 Garland Dr Unit 1037709, Moriarty, NM 87035$4,000
0 W Otero - Lot 24 Rd, Moriarty, NM 87035
0 W Otero - Lot 24 Rd, Moriarty, NM 87035$520,000 New Construction
2 & 4 San Pedro Cir, Moriarty, NM 87035
Damaris Lopez Realty One of New Mexico
$35,000
0 County Road A012 Unit 15, Tajique, NM 87016
0 County Road A012 Unit 15, Tajique, NM 87016$75,000
0 Adobe Acres Tract 1, Estancia, NM 87016
0 Adobe Acres Tract 1, Estancia, NM 87016$128,112
Tracts 1&2 Old Willard Rd, Mountainair, NM 87036
Tracts 1&2 Old Willard Rd, Mountainair, NM 87036$35,000
0 Lot 7-E Teresa Ln Unit 1101202, Moriarty, NM 87035
0 Lot 7-E Teresa Ln Unit 1101202, Moriarty, NM 87035$341,000
0 Us Route 66 E Tr A-R, Moriarty, NM 87035
0 Us Route 66 E Tr A-R, Moriarty, NM 87035$15,000
0 Yucca Ln Unit 1092702, Moriarty, NM 87035
0 Yucca Ln Unit 1092702, Moriarty, NM 87035$28,000
0 Ln Unit 1100018, Edgewood, NM 87015
0 Ln Unit 1100018, Edgewood, NM 87015$40,000
0 Elk Rd Tract 7 Rd, Corona, NM 88318
0 Elk Rd Tract 7 Rd, Corona, NM 88318$20,900
Lot 61 Shetland St, Moriarty, NM 87035
Lot 61 Shetland St, Moriarty, NM 87035$12,000
0 Esperanza - Lots 6-8 Ave Unit 1101705, Moriarty, NM 87035