$320,000 Sold May 19, 2025
1518 Dellsway Rd, Towson, MD 21286
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,580 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- $203/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $324,687
Last Listing Agent Candus Rizas RE/MAX Advantage Realty
1518 Dellsway Rd, Towson, MD 21286