$355,000 Sold Apr 14, 2026
1311 Glenmont Rd, Baltimore, MD 21239
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 2,186 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- 9% Above List Price
- $162/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $320,905
Last Listing Agent Steven Huffman Compass
1311 Glenmont Rd, Baltimore, MD 21239