$58,500
3418 W Dorchester Ridge Unit A-1, Peoria, IL 61604
- 2 Beds
- 1 Bath
- 757 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $77/SF
- 50 Days On Market
Current Estimated Value $59,861
Last Listing Agent Zachary Oyler Keller Williams Premier Realty