$269,000
- Land
- 25 Acres
- $10,760 per Acre
60th Avenue, Saint Charles, IA 50240
60th Avenue, Saint Charles, IA 50240$269,000
60th Avenue, Saint Charles, IA 50240
60th Avenue, Saint Charles, IA 50240$179,900
116 25th Ave, New Virginia, IA 50210
116 25th Ave, New Virginia, IA 50210$750,000
2835 G76 Hwy, New Virginia, IA 50210
2835 G76 Hwy, New Virginia, IA 50210$425,000
2852 260th St, Saint Charles, IA 50240
2852 260th St, Saint Charles, IA 50240$299,000
280th Avenue, Truro, IA 50257
280th Avenue, Truro, IA 50257$579,000
3484 Vermont St, New Virginia, IA 50210
3484 Vermont St, New Virginia, IA 50210$879,000
20745 35th Ave, New Virginia, IA 50210
Ashton Verschuure RE/MAX Concepts
$40,000
475 N Hutchison St, Truro, IA 50257
475 N Hutchison St, Truro, IA 50257$209,000
00 55th Ave, Saint Charles, IA 50240
00 55th Ave, Saint Charles, IA 50240$36,000
460 Scenic Dr, Truro, IA 50257
460 Scenic Dr, Truro, IA 50257$795,000
2489 Willow Bend Trail, Saint Charles, IA 50240
2489 Willow Bend Trail, Saint Charles, IA 50240$150,000
0 Willow Bend Trail, Saint Charles, IA 50240
0 Willow Bend Trail, Saint Charles, IA 50240$809,900
23139 85th Ave, New Virginia, IA 50210
23139 85th Ave, New Virginia, IA 50210$875,000
2337 Vintage Ln, Saint Charles, IA 50240
Julie Baudler RE/MAX Concepts
$299,900
305 Main St, New Virginia, IA 50210
Kristin Flaherty Stoney Oak Properties LLC
$90,000
000 Windwood Ct, Truro, IA 50257
000 Windwood Ct, Truro, IA 50257$315,000
00 R35 Hwy, Truro, IA 50257
00 R35 Hwy, Truro, IA 50257$36,000
435 N Hutchison St, Truro, IA 50257