$629,900
8926 SW Chokecherry Ln, Tualatin, OR 97062
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,288 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $275/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $619,526
Lennar Autumn Sunrise - The Ridgeline Collection
8926 SW Chokecherry Ln, Tualatin, OR 97062