$265,000
5828 E 36th St, Tucson, AZ 85711
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,549 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- $171/SF
- 119 Days On Market
Current Estimated Value $265,947
Last Listing Agent Kaukaha Watanabe Real Broker
$265,000
5828 E 36th St, Tucson, AZ 85711
Last Sold Summary
Current Estimated Value $265,947
Last Listing Agent Kaukaha Watanabe Real Broker