$12,000
- Land
- 2.5 Acres
- $4,800 per Acre
0 Vacant Land Unit IV26021645, 29 Palms, CA 90631
0 Vacant Land Unit IV26021645, 29 Palms, CA 90631$12,000
0 Vacant Land Unit IV26021645, 29 Palms, CA 90631
0 Vacant Land Unit IV26021645, 29 Palms, CA 90631$12,000
6549 Bullion Ave, Twentynine Palms, CA 92277
6549 Bullion Ave, Twentynine Palms, CA 92277$159,999
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277$39,000
6667 Peterson Rd, Twentynine Palms, CA 92277
6667 Peterson Rd, Twentynine Palms, CA 92277$12,000
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277$43,900
7054 Canyon Rd, Twentynine Palms, CA 92277
7054 Canyon Rd, Twentynine Palms, CA 92277$11,900
1234 Amboy Rd, Twentynine Palms, CA 92277
1234 Amboy Rd, Twentynine Palms, CA 92277$7,000
1 Todd Ln, Twentynine Palms, CA 92277
1 Todd Ln, Twentynine Palms, CA 92277$39,000
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277$245,000
6116 Mariposa Ave, Twentynine Palms, CA 92277
Dawn Anderson Midas Realty Group
$39,900
0 Morongo Dr Unit JT26029806, 29 Palms, CA 92277
0 Morongo Dr Unit JT26029806, 29 Palms, CA 92277$250,000
29 Palms, Joshua Tree, CA 92252
29 Palms, Joshua Tree, CA 92252$35,500
0 Mariposa Ave Unit OC23054133, 29 Palms, CA 92277
0 Mariposa Ave Unit OC23054133, 29 Palms, CA 92277$50,000
. Sun Valley Dr, Twentynine Palms, CA 92277
. Sun Valley Dr, Twentynine Palms, CA 92277$19,500
1 Sunnyslope Dr, Twentynine Palms, CA 92277
1 Sunnyslope Dr, Twentynine Palms, CA 92277$23,800