$17,999
- Land
- 3.84 Acres
- $4,687 per Acre
0 Condor Rd Unit JT26030047, 29 Palms, CA 92277
0 Condor Rd Unit JT26030047, 29 Palms, CA 92277$17,999
0 Condor Rd Unit JT26030047, 29 Palms, CA 92277
0 Condor Rd Unit JT26030047, 29 Palms, CA 92277$349,999
2580 Marks Rd, Twentynine Palms, CA 92277
Sandra Claus America's Choice Real Estate
$60,000
3888 Desert Heights Dr, Twentynine Palms, CA 92277
3888 Desert Heights Dr, Twentynine Palms, CA 92277$49,500
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277$19,500
76100 2 Mile Rd, Twentynine Palms, CA 92277
76100 2 Mile Rd, Twentynine Palms, CA 92277$610,000
6555 Indian Cove Rd, Twentynine Palms, CA 92277
Reggie McAtee Libby's Realty
$7,500
0 Woodward Ave Unit IG26100601, 29 Palms, CA 92277
0 Woodward Ave Unit IG26100601, 29 Palms, CA 92277$430,000
78751 Amboy Rd, Twentynine Palms, CA 92277
78751 Amboy Rd, Twentynine Palms, CA 92277$43,500
0 Mesa Dr Unit JT26018412, 29 Palms, CA 92277
0 Mesa Dr Unit JT26018412, 29 Palms, CA 92277$70,000
71980 Mesa Dr, Twentynine Palms, CA 92277
71980 Mesa Dr, Twentynine Palms, CA 92277$309,999
72440 Sun Valley Dr, Twentynine Palms, CA 92277
Jose Cabarcas Guerra Realty Source Incorporated
$85,000
88020 Amboy Rd, Twentynine Palms, CA 92277
Marisel Polizzo Keller Williams Realty
$39,000
72300 Valle Vista Rd, Twentynine Palms, CA 92277
72300 Valle Vista Rd, Twentynine Palms, CA 92277$13,950
3 LOT Juniper Ave, Twentynine Palms, CA 92277
3 LOT Juniper Ave, Twentynine Palms, CA 92277$24,999
0 E Clare Unit SR25009647, 29 Palms, CA 92277