Twentynine Palms, CA Homes for Sale with View
-
-
$6,800
- Land
- 27,225 Sq Ft
- $10,880 per Acre
0 Manana Dr, Twentynine Palms, CA 92277
0 Manana Dr, Twentynine Palms, CA 92277 -
$8,000
- Land
- 5 Acres
- $1,600 per Acre
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277
29 Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277 -
$18,000
- Land
- 10,890 Sq Ft
- $72,000 per Acre
218 Serrano Way, Twenty-Nine Palms, CA 92277
218 Serrano Way, Twenty-Nine Palms, CA 92277 -
$339,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,100 Sq Ft
70995 Indian Trail, Twentynine Palms, CA 92277
70995 Indian Trail, Twentynine Palms, CA 92277Reggie McAtee Libby's Realty
-
$16,000
- Land
- 8,411 Sq Ft
- $82,859 per Acre
0 N Cahuilla Unit JT26073705, 29 Palms, CA 92277
0 N Cahuilla Unit JT26073705, 29 Palms, CA 92277 -
$240,000
$10K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,436 Sq Ft
69561 Papoose Trail, Twentynine Palms, CA 92277
69561 Papoose Trail, Twentynine Palms, CA 92277Jose De Casas Vismar Real Estate
-
$345,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,242 Sq Ft
2368 Mesquite Springs Rd, Twentynine Palms, CA 92277
2368 Mesquite Springs Rd, Twentynine Palms, CA 92277Cindy Su Mark Cindy Mark Realty
-
$449,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,891 Sq Ft
73467 Desert Trail Dr, Twentynine Palms, CA 92277
73467 Desert Trail Dr, Twentynine Palms, CA 92277Xristos Korolis RE/MAX TOP PRODUCERS
-
$39,900
$2K PRICE INCREASE- Land
- 4.81 Acres
- $8,295 per Acre
3878 Pearl Springs Ave, Twentynine Palms, CA 92277
3878 Pearl Springs Ave, Twentynine Palms, CA 92277 -
$184,000
$31K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,408 Sq Ft
6074 Morongo Rd, Twentynine Palms, CA 92277
6074 Morongo Rd, Twentynine Palms, CA 92277Ronil Patel Seventy Seven Management Group
-
$19,000
- Land
- 5 Acres
- $3,800 per Acre
0 Primrose Ln Unit JT26045578, Twentynine Palms, CA 92277
0 Primrose Ln Unit JT26045578, Twentynine Palms, CA 92277 -
$199,990
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,146 Sq Ft
5372 Daisy Ave, Twentynine Palms, CA 92277
5372 Daisy Ave, Twentynine Palms, CA 92277Sunny Khan Realuxe Real Estate Group
-
$49,000
- Land
- 1 Acre
- $49,000 per Acre
0 Old Dale Rd Unit JT26042014, 29 Palms, CA 92277
0 Old Dale Rd Unit JT26042014, 29 Palms, CA 92277 -
$25,000
- Land
- 5 Acres
- $5,000 per Acre
0 Laura Ln Unit 219111179DA, 29 Palms, CA 92277
0 Laura Ln Unit 219111179DA, 29 Palms, CA 92277 -
$28,000
- Land
- 25,961 Sq Ft
- $46,980 per Acre
0 Cottonwood Dr Unit JT26025079, 29 Palms, CA 92277
0 Cottonwood Dr Unit JT26025079, 29 Palms, CA 92277 -
$22,500
$13K PRICE DROP- Land
- 21,501 Sq Ft
- $45,583 per Acre
0 Sunnyvale Dr Unit PW25076289, 29 Palms, CA 92277
0 Sunnyvale Dr Unit PW25076289, 29 Palms, CA 92277 -
$17,800
- Land
- 1.06 Acres
- $16,792 per Acre
0 Joshua Dr Unit JT26041863, 29 Palms, CA 92277
0 Joshua Dr Unit JT26041863, 29 Palms, CA 92277 -
$14,900
- Land
- 14,013 Sq Ft
- $46,316 per Acre
800 Utah Trail, Twentynine Palms, CA 92277
800 Utah Trail, Twentynine Palms, CA 92277 -
$15,000
- Land
- 8,894 Sq Ft
- $73,457 per Acre
1234 Daisy Ave, Twentynine Palms, CA 92277
1234 Daisy Ave, Twentynine Palms, CA 92277 -
$25,000
- Land
- 2.5 Acres
- $10,000 per Acre
675 Pampas Ave, Twentynine Palms, CA 92277
675 Pampas Ave, Twentynine Palms, CA 92277 -
$240,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 860 Sq Ft
5968 Mariposa Ave, Twentynine Palms, CA 92277
5968 Mariposa Ave, Twentynine Palms, CA 92277Paul Karr Cherie Miller & Associates
-
$23,000
- Land
- 27,225 Sq Ft
- $36,800 per Acre
0 None Ave Unit IV26010666, 29 Palms, CA 99999
0 None Ave Unit IV26010666, 29 Palms, CA 99999 -
$175,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 720 Sq Ft
80422 Baseline Rd, Twentynine Palms, CA 92277
80422 Baseline Rd, Twentynine Palms, CA 92277Kristy Meeler Coldwell Banker Roadrunner Realty
-
$99,950
- Land
- 40 Acres
- $2,499 per Acre
40 AC California 62, Twentynine Palms, CA 92277
40 AC California 62, Twentynine Palms, CA 92277 -
$479,900
$16K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,827 Sq Ft
74107 Cactus Wren Ct, Twentynine Palms, CA 92277
74107 Cactus Wren Ct, Twentynine Palms, CA 92277Russel Waldron Joshua Tree Realty
-
$25,000
- Land
- 5 Acres
- $5,000 per Acre
0 Twentynine Palms Hwy Unit NP24173964, 29 Palms, CA 92277
0 Twentynine Palms Hwy Unit NP24173964, 29 Palms, CA 92277 -
$19,900
- Land
- 10 Acres
- $1,990 per Acre
0 Timothy Ave Unit IG25278726, 29 Palms, CA 92277
0 Timothy Ave Unit IG25278726, 29 Palms, CA 92277 -
$38,850
- Land
- 2.5 Acres
- $15,540 per Acre
4950 Godwin Rd, Twentynine Palms, CA 92277
4950 Godwin Rd, Twentynine Palms, CA 92277 -
$139,999
$60K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 660 Sq Ft
72082 Winters Rd, Twentynine Palms, CA 92277
72082 Winters Rd, Twentynine Palms, CA 92277Jessica Thiele Coldwell Banker Roadrunner Realty
-
$18,000
- Land
- 27,225 Sq Ft
- $28,800 per Acre
0 Adobe Rd Unit CV26036300, 29 Palms, CA 92277
0 Adobe Rd Unit CV26036300, 29 Palms, CA 92277 -
$51,900
$3K PRICE DROP- Land
- 4.62 Acres
- $11,234 per Acre
72979 Valle Vista Rd, Twentynine Palms, CA 92277
72979 Valle Vista Rd, Twentynine Palms, CA 92277 -
$999,000
- Land
- 40.13 Acres
- $24,894 per Acre
1 Baseline Rd, Twentynine Palms, CA 92277
1 Baseline Rd, Twentynine Palms, CA 92277 -
$219,900
- 1 Bed
- 1 Bath
- 768 Sq Ft
7362 Sahara Ave, Twentynine Palms, CA 92277
7362 Sahara Ave, Twentynine Palms, CA 92277Jonathan Minerick Homecoin.com
-
$395,000
- Land
- 17.87 Acres
- $22,099 per Acre
68479 Twentynine Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277
68479 Twentynine Palms Hwy, Twentynine Palms, CA 92277 -
$250,000
$70K PRICE DROP Pre-Foreclosure- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,200 Sq Ft
6416 East Ct, Twentynine Palms, CA 92277
6416 East Ct, Twentynine Palms, CA 92277Ricardo Gerscovich Ricardo Gerscovich
-
$8,500
- Land
- 1.25 Acres
- $6,800 per Acre
1 Charlotte Rd, Twentynine Palms, CA 92277
1 Charlotte Rd, Twentynine Palms, CA 92277 -
$410,000
$40K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,507 Sq Ft
6698 Galleta Ave, Twentynine Palms, CA 92277
6698 Galleta Ave, Twentynine Palms, CA 92277Merlene Steinbeck Cherie Miller & Associates
-
$10,000
$3K PRICE DROP- Land
- 7,801 Sq Ft
- $55,835 per Acre
0 Sheridan Ave Unit SR24207898, Twentynine Palms, CA 92277
0 Sheridan Ave Unit SR24207898, Twentynine Palms, CA 92277 -
$33,000
$5K PRICE DROP- Land
- 10,168 Sq Ft
- $141,373 per Acre
111 S 29 Palms Outer Hwy, Twenty-Nine Palms, CA 92277
111 S 29 Palms Outer Hwy, Twenty-Nine Palms, CA 92277
Showing Results 201 - 240, Page 6 of 12