$1,320,000
- Land
- 127.35 Acres
- $10,365 per Acre
TBD 135th St, Twin Lakes, MN 56089
TBD 135th St, Twin Lakes, MN 56089$1,320,000
TBD 135th St, Twin Lakes, MN 56089
TBD 135th St, Twin Lakes, MN 56089$1,320,000
135th Street, Emmons, MN 56029
135th Street, Emmons, MN 56029$1,450,000
74630 140th St, Glenville, MN 56036
74630 140th St, Glenville, MN 56036$449,000
15592 720th Ave, Albert Lea, MN 56007
Anna Rahn HomeProz Real Estate
$319,900
15742 675th Ave, Alden, MN 56009
Shannon Bordeaux Realty ONE Group Black Diamond