$799,999
- Land
- 24 Acres
- $33,333 per Acre
17137 County Road 43, Tyler, TX 75704
17137 County Road 43, Tyler, TX 75704$799,999
17137 County Road 43, Tyler, TX 75704
17137 County Road 43, Tyler, TX 75704$345,000
12908 County Road 46, Tyler, TX 75704
Priscilla Velarde
Worth Clark Realty
(430) 293-7397
$1,100,000
11378 Texas 110, Tyler, TX 75704
Tony Richey RE/MAX Tyler
$657,000
13851 Luka Ln, Tyler, TX 75704
David Carrazco DHS Realty
$759,000
4777 Lake Park Dr, Tyler, TX 75704
Amy Garcia Miller Homes Group
$565,000
4928 County Road 427, Tyler, TX 75704
Mallory Powell Coldwell Banker Apex - Tyler
$570,000
4108 Cr 427, Tyler, TX 75704
Mallory Powell Coldwell Banker Apex - Tyler
$350,000
10145 Fm 724, Tyler, TX 75704
Larry Lewis Lewis Realty
$569,000
19001 County Road 49, Tyler, TX 75704
John Prell Creekview Realty
$74,999
12411 County Road 4168, Tyler, TX 75706
12411 County Road 4168, Tyler, TX 75706$180,000
TBD County Road 48, Tyler, TX 75704
TBD County Road 48, Tyler, TX 75704$250,000
15485 County Road 46, Tyler, TX 75704
15485 County Road 46, Tyler, TX 75704$159,900
13546 Fm 3271, Tyler, TX 75704
Ramiro Toledo Mora Realty Group, LLC
$219,000
1925 Cushing Dr, Tyler, TX 75702
Denice Smith Keller Williams Realty-Tyler
$329,900
12013 County Road 4163, Tyler, TX 75704
Maugno Mora Mora Realty Group, LLC
$255,000
6763 County Road 4160, Tyler, TX 75706
Eslendi Moreno Texas Premier Realty
$750,000
12575 Fm 3271, Tyler, TX 75704
12575 Fm 3271, Tyler, TX 75704$238,000
15918 County Road 46, Tyler, TX 75704
15918 County Road 46, Tyler, TX 75704$249,999