$318,000 Sold May 16, 2025
1808 Old Meadow Rd Unit 301, McLean, VA 22102
- 1 Bed
- 1 Bath
- 897 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- $355/SF
- 30 Days On Market
Current Estimated Value $316,407
Last Listing Agent SARTAJ RANDHAWA Taj Properties
1808 Old Meadow Rd Unit 301, McLean, VA 22102