$789,000 Sold Sep 05, 2025
7887 Jones Branch Dr Unit 703, McLean, VA 22102
- 1 Bed
- 1 Bath
- 880 Sq Ft
- Built 2023
Last Sold Summary
- $897/SF
- 139 Days On Market
Current Estimated Value $786,273
Last Listing Agent Jeddie Busch Compass
7887 Jones Branch Dr Unit 703, McLean, VA 22102