$5,595,000
- Land
- 2.81 Acres
- $1,991,103 per Acre
2965 E Cougar Moon Dr, Kamas, UT 84036
2965 E Cougar Moon Dr, Kamas, UT 84036$5,595,000
2965 E Cougar Moon Dr, Kamas, UT 84036
2965 E Cougar Moon Dr, Kamas, UT 84036$5,595,000
2965 E Cougar Moon Dr Unit Cm-102, Kamas, UT 84036
2965 E Cougar Moon Dr Unit Cm-102, Kamas, UT 84036$5,595,000
2002 E Outlaw Rd, Hideout, UT 84036
Janalee Jacobsen BHHS Utah Properties - SV
$5,550,000
223 Acres S 5700 W, Cedar City, UT 84720
223 Acres S 5700 W, Cedar City, UT 84720$5,544,000 New Construction
2943 Hills Ridge Rd, Park City, UT 84098
Nicole Fuca BHHS Utah Promontory
$5,500,000
2030 S Winterton Cir Unit 8, Charleston, UT 84032
2030 S Winterton Cir Unit 8, Charleston, UT 84032$5,500,000
2030 S Winterton Cir, Charleston, UT 84032
2030 S Winterton Cir, Charleston, UT 84032$5,500,000
2679 E Granite Way, St. George, UT 84790
Blake Frei RED ROCK REAL ESTATE
$5,500,000
2687 E Stewart Rd, Provo, UT 84604
Wyatt Davis Stewart Mountain Realty LLC
$5,500,000
8833 Highfield Rd, Park City, UT 84098
Gretchen Hudgens Summit Sotheby's International Realty
$5,500,000
5885 S Tolcate Ln, Holladay, UT 84121
Pam Godfrey EXIT Realty Success
$5,500,000
3021 E Banded Dr, St. George, UT 84790
BRYAN BURNETT Century 21 Everest (St George)
$5,500,000
3021 E Banded Hills Dr, St. George, UT 84790
BRYAN BURNETT CENTURY 21 EVEREST ST GEORGE
$5,500,000
4036 E Lazy Eleven Ln S, Heber City, UT 84032
Landon Owens NextHome Signature Realty
$5,500,000
1526 W Red Hawk Trail, Park City, UT 84098
Shane Herbert Bureau Real Estate