$250,000
- Land
- 5.7 Acres
- $43,860 per Acre
8478 W Highway 83, Corinne, UT 84307
8478 W Highway 83, Corinne, UT 84307$250,000
8478 W Highway 83, Corinne, UT 84307
8478 W Highway 83, Corinne, UT 84307$496,860
15873 High Step Ln, Herriman, UT 84096
15873 High Step Ln, Herriman, UT 84096Call for Price
1670 Primera Ave, Kanab, UT 84741
Heather Curtsinger Mustang Realty LLC
$445,000
1676 E 4000 S, Vernal, UT 84078
Kalene Gamble Patriot Real Estate
$154,900
0 1 01 Acre Parcel #E-Cwr-2-16 Unit 115712, Enterprise, UT 84725
0 1 01 Acre Parcel #E-Cwr-2-16 Unit 115712, Enterprise, UT 84725$295,000
1255 E Cedar Dr, Apple Valley, UT 84737
1255 E Cedar Dr, Apple Valley, UT 84737$3,400
10095 N 100 W, Beryl, UT 84714
10095 N 100 W, Beryl, UT 84714$250,880
7989 W Step Rd, Herriman, UT 84096
7989 W Step Rd, Herriman, UT 84096$2,277,520
7511 W Step Mountain Rd, Herriman, UT 84096
7511 W Step Mountain Rd, Herriman, UT 84096$600,000
5602 S 9500 E, Jensen, UT 84035
5602 S 9500 E, Jensen, UT 84035$100,000
TBD N 4900 W, Roosevelt, UT 84066
TBD N 4900 W, Roosevelt, UT 84066$1,400,000
7250 S Hanley Ln, Price, UT 84501
7250 S Hanley Ln, Price, UT 84501$415,000
296 W 300 St S, Loa, UT 84747
Emily Bowman Real Broker, LLC
$257,740
16002 S Step View Ln, Herriman, UT 84096
16002 S Step View Ln, Herriman, UT 84096$1,583,750
14893 S Shaggy Mountain Rd, Herriman, UT 84096
14893 S Shaggy Mountain Rd, Herriman, UT 84096$240,000
10645 N 10800 W Unit 1, Tremonton, UT 84337
10645 N 10800 W Unit 1, Tremonton, UT 84337$437,500
211 N 900 W, Garland, UT 84312