$122,500
- Land
- 35 Acres
- $3,500 per Acre
0 W Hudson Dr Unit 27371825, Utica, MS 39206
0 W Hudson Dr Unit 27371825, Utica, MS 39206$122,500
0 W Hudson Dr Unit 27371825, Utica, MS 39206
0 W Hudson Dr Unit 27371825, Utica, MS 39206$122,500
0 W Hudson Dr Unit 4150092, Utica, MS 39206
0 W Hudson Dr Unit 4150092, Utica, MS 39206$425,000
00 Tom Cain Rd, Utica, MS 39175
00 Tom Cain Rd, Utica, MS 39175$171,000
2455 Herren Dr, Utica, MS 39175
Brian Brockman Bang Realty
$36,210
4460 Tom Collins Rd, Utica, MS 39175
4460 Tom Collins Rd, Utica, MS 39175$36,210
0 Tom Collins Rd Unit 4148736, Utica, MS 39175
0 Tom Collins Rd Unit 4148736, Utica, MS 39175$30,875
0 0 Hwy 18 Rd Unit 4148740, Utica, MS 39175
0 0 Hwy 18 Rd Unit 4148740, Utica, MS 39175$3,799,999
3084 Tom Collins Rd, Utica, MS 39175
Angela Sills Open Season Properties LLC
$115,000
4845 Cayuga Rd, Utica, MS 39175
4845 Cayuga Rd, Utica, MS 39175$153,510
0 Henry Harris Rd, Utica, MS 39175
0 Henry Harris Rd, Utica, MS 39175$410,000
6525 Old Port Gibson Rd, Utica, MS 39175
6525 Old Port Gibson Rd, Utica, MS 39175$33,500
1022 Little Spring Dr, Utica, MS 39175
1022 Little Spring Dr, Utica, MS 39175$165,000
527 Carpenter St, Utica, MS 39175
Lizbeth Garcia Real Estate Partners
$57,000
0 Chapel Hill Rd Unit 4146366, Utica, MS 39175
0 Chapel Hill Rd Unit 4146366, Utica, MS 39175$1,015,000
33598 Mississippi 10, Utica, MS 39175
33598 Mississippi 10, Utica, MS 39175$1,015,000
33598 Mississippi 18, Utica, MS 39175
33598 Mississippi 18, Utica, MS 39175$299,000
17565 Mississippi 27, Utica, MS 39175