$140,000
- Land
- 37.46 Acres
- $3,737 per Acre
305 Walnut Springs Ranch Rd, Uvalde, TX 78801
305 Walnut Springs Ranch Rd, Uvalde, TX 78801$140,000
305 Walnut Springs Ranch Rd, Uvalde, TX 78801
305 Walnut Springs Ranch Rd, Uvalde, TX 78801$71,000
22 W Point Way, Concan, TX 78838
22 W Point Way, Concan, TX 78838$399,000
24499 U S 83, Concan, TX 78838
Starr Matthews Starr Realty and Ranch
$320,000
23942 N US Highway 83, Concan, TX 78838
Shawn Gray Frio Canyon Real Estate
$425,000
17130 Highway 127, Sabinal, TX 78881
17130 Highway 127, Sabinal, TX 78881$110,000
774 Brushy Creek Ranch Rd Unit 47, Concan, TX 78881
Martin Martinez Frio Canyon Real Estate, LLC
$360,000
1106 N High St, Uvalde, TX 78801
Victoria Davis Alta Vista Realty
$348,500
15 Cedar Ln, Concan, TX 78838
Shannon Richardson Keller Williams City-View
$135,000
000 Other Unit 8, Reagan Wells, TX 78801
000 Other Unit 8, Reagan Wells, TX 78801$69,000
000 Cat Claw Mountain Rd, Concan, TX 78838
000 Cat Claw Mountain Rd, Concan, TX 78838$415,000
281 Legend Hills, Uvalde, TX 78801
Ashley Collier The Homestead Agency
$68,000
1490 Highway 90, Uvalde, TX 78801
1490 Highway 90, Uvalde, TX 78801$269,000
430 Fm 2748 Unit 2, Concan, TX 78801
430 Fm 2748 Unit 2, Concan, TX 78801$69,000
000 Catclaw Unit 30, Concan, TX 78838
000 Catclaw Unit 30, Concan, TX 78838$159,000
0 Cr 408 Unit 1907564, Uvalde, TX 78801
0 Cr 408 Unit 1907564, Uvalde, TX 78801$550,000
593 Fm 481, Uvalde, TX 78801
593 Fm 481, Uvalde, TX 78801$799,000
623 Farm To Market Road 1796, Utopia, TX 78884
623 Farm To Market Road 1796, Utopia, TX 78884$849,000