$500,000
- Land
- 78.59 Acres
- $6,362 per Acre
8686 W US Highway 90, Uvalde, TX 78801
8686 W US Highway 90, Uvalde, TX 78801$500,000
8686 W US Highway 90, Uvalde, TX 78801
8686 W US Highway 90, Uvalde, TX 78801$795,000
498 Camino Del Rancho, Concan, TX 78838
Lacie Huddleston Encina Properties
$2,700,000
19967 Texas 127, Sabinal, TX 78881
Starr Matthews Starr Realty and Ranch
$250,000
785 Private Road 3350, Sabinal, TX 78881
Carrie Chisum Solid Rock Real Estate
$110,000
250 Redbud Rd, Concan, TX 78838
250 Redbud Rd, Concan, TX 78838$85,000
17130 Texas 127, Sabinal, TX 78881
17130 Texas 127, Sabinal, TX 78881$130,000
1 Private Road 2560, Reagan Wells, TX 78838
1 Private Road 2560, Reagan Wells, TX 78838$519,900
19 Wisteria Way, Sabinal, TX 78881
Wendi Hightower Frio First Realty, LLC
$1,350,000
416 Cold Springs River Dr, Concan, TX 78838
Dub Suttle Suttle And Associates
$384,500
728 N Getty St, Uvalde, TX 78801
Linda Koehl Riata Realty
$225,000
00 Texas 55, Uvalde, TX 78801
00 Texas 55, Uvalde, TX 78801$89,500
000 Canyon Oaks Dr, Concan, TX 78838
000 Canyon Oaks Dr, Concan, TX 78838$334,900
711 Mariposa, Concan, TX 78838
Terry Carson Encina Properties
$450,000
7081 County Road 301, Sabinal, TX 78881
7081 County Road 301, Sabinal, TX 78881$1,145,000
1065 B & R Rd, Utopia, TX 78884
1065 B & R Rd, Utopia, TX 78884$499,900
1473 County Road 411, Uvalde, TX 78801
Hannah McGowin Advantage Real Estate
$325,000
797 Ranch Rd 187 S, Sabinal, TX 78881
797 Ranch Rd 187 S, Sabinal, TX 78881$439,900
8 Valley View, Uvalde, TX 78801