$282,000
- Land
- 8.8 Acres
- $32,045 per Acre
Lot 6 Red Cabin Ranch, Vernon, AZ 85940
Lot 6 Red Cabin Ranch, Vernon, AZ 85940$282,000
Lot 6 Red Cabin Ranch, Vernon, AZ 85940
Lot 6 Red Cabin Ranch, Vernon, AZ 85940$45,000
lot 11 Uphill Trail Unit 11, Vernon, AZ 85924
lot 11 Uphill Trail Unit 11, Vernon, AZ 85924$12,500
25 County Road 8238 Rd, Vernon, AZ 85940
25 County Road 8238 Rd, Vernon, AZ 85940$65,900
000 N3239, Vernon, AZ 85940
000 N3239, Vernon, AZ 85940$45,000
lot 79 N Ranch Rd, Vernon, AZ 85940
lot 79 N Ranch Rd, Vernon, AZ 85940$489,000
6 Acr 3125 --, Vernon, AZ 85940
Michelle Visintin HomeSmart
$489,000
6 Acr Unit 3125, Vernon, AZ 85940
Kayla Rodriguez HomeSmart
$179,500
TBD N3410 N3235, Vernon, AZ 85940
TBD N3410 N3235, Vernon, AZ 85940$80,000
6 County Rd Unit 8406, Vernon, AZ 85940
6 County Rd Unit 8406, Vernon, AZ 85940$210,000
0 Co Rd N3218 37 Acres Unit 259238, Vernon, AZ 85940
0 Co Rd N3218 37 Acres Unit 259238, Vernon, AZ 85940$78,500
41 Acr 3119 Unit CO, Vernon, AZ 85940
41 Acr 3119 Unit CO, Vernon, AZ 85940$17,947
41 County Rd N3127 --, Vernon, AZ 85940
41 County Rd N3127 --, Vernon, AZ 85940$399,000
30 N 3026, Vernon, AZ 85940
Jeff Millett SEI Real Estate Professionals - Snowflake
$499,900
104 County Rd, Vernon, AZ 85940
Barbara Mathias Aces High Real Estate
$359,900
85 Acr 3151 --, Vernon, AZ 85940
Kim Parkinson Barrett Real Estate
$85,000
14 N3111 Unit Parcel C, Vernon, AZ 85940
14 N3111 Unit Parcel C, Vernon, AZ 85940$210,000
TBD Co Rd N3218 37 Acres --, Vernon, AZ 85940
TBD Co Rd N3218 37 Acres --, Vernon, AZ 85940$1,200,000