$29,900
- Land
- 1.48 Acres
- $20,203 per Acre
153 Old Post Rd, Tolland, CT 06084
153 Old Post Rd, Tolland, CT 06084$29,900
153 Old Post Rd, Tolland, CT 06084
153 Old Post Rd, Tolland, CT 06084$1,300,000
20 Wildwood Rd, Vernon Rockville, CT 06066
Pamela Moriarty Coldwell Banker Realty
$300,000
41 Skinner Rd, Vernon Rockville, CT 06066
Rosemary Lovelace KW Legacy Partners
$310,000
27 Russell Dr, Vernon Rockville, CT 06066
Andrea Murray Coldwell Banker Realty
$325,000
172 Loehr Rd, Tolland, CT 06084
Kelly Moser Reddy Realty, LLC
$299,500
1158 Hartford Turnpike Unit 30, Vernon Rockville, CT 06066
Lisa Ogren Berkshire Hathaway NE Prop.
$599,900
79 Webber Rd, Tolland, CT 06084
Betty Webber R.F. Crossen Group, LLC
$450,000
5 Bentley Dr, Manchester, CT 06042
Mirtha Garcia
Eagle Eye Realty PLLC
(860) 498-6194
$329,000
65 Franklin St, Vernon Rockville, CT 06066
Jessica Martin Maverick Realty
$384,900
34 Sunrise Dr, Vernon Rockville, CT 06066
Erik Sousa William Raveis Real Estate
$625,000
72 Pinnacle Rd, Ellington, CT 06029
Annette Fortune Homes of Fortune
$345,900
23 Raymond Rd, South Windsor, CT 06074
Bill Mamak RE/MAX Right Choice
$478,000
52 Merline Rd, Vernon Rockville, CT 06066
Barbara Rivera CENTURY 21 AllPoints Realty
$484,900
121 Shepard Dr, Manchester, CT 06042
Jeff Bodeau William Raveis Real Estate
$419,900
5 Lantern Ln Unit 5, Vernon Rockville, CT 06066
Daniel Wilson The Wilson Company of CT
$134,999
325 Kelly Rd Unit LOT M14, Vernon, CT 06066
Julie Giulietti Affordable Realty
$79,900
325 Kelly Rd Unit LOT U10, Vernon, CT 06066