$94,500
- Land
- 3.52 Acres
- $26,847 per Acre
201 Post Oak Rd, Inez, TX 77968
201 Post Oak Rd, Inez, TX 77968$94,500
201 Post Oak Rd, Inez, TX 77968
201 Post Oak Rd, Inez, TX 77968$150,000
1683 Kemper City Rd W, Victoria, TX 77905
1683 Kemper City Rd W, Victoria, TX 77905$155,200
000 Sydnie Ranch Rd, Inez, TX 77968
000 Sydnie Ranch Rd, Inez, TX 77968$185,000
1006 Blyth Rd, Victoria, TX 77904
Eileen Stewart The Ron Brown Company
$214,990
316 Warehouse Rd, Quail Creek, TX 77905
$117,000
0 Cloverleaf Trail, Victoria, TX 77905
0 Cloverleaf Trail, Victoria, TX 77905$147,000
709 Pheasant Dr, Victoria, TX 77905
Hayden Redding Redding & Associates
$298,900
107 Bramble Bush Ln, Victoria, TX 77904
Allan Strelec Cornerstone Properties
$1,799,000
3803 Halsey St, Victoria, TX 77901
John Quitta RE/MAX Land & Homes
$419,000
98 Price Rd, Victoria, TX 77905
Carlos Chapa Coldwell Banker D'Ann Harper
$447,000
363 Kolle St, Inez, TX 77968
Damiana Eller Coldwell Banker D'Ann Harper
$39,900
2112 S Laurent St, Victoria, TX 77901
2112 S Laurent St, Victoria, TX 77901$386,900
107 Raindance Ct, Victoria, TX 77904
Bruce Eppinger Eppinger Brokerage Inc
$45,000
24 Pura Vida, Inez, TX 77968
24 Pura Vida, Inez, TX 77968$199,900
404 Rhodes Rd, Victoria, TX 77904
John Quitta RE/MAX Land & Homes
$264,900
112 Missy Ln, Victoria, TX 77901
The Zaplac Group Coldwell Banker D'Ann Harper
$499,999
508 Masters Dr, Victoria, TX 77904
Karen Murray Manning Real Estate Group
$44,900
119 N Star Dr, Victoria, TX 77904
119 N Star Dr, Victoria, TX 77904$389,950